piątek, 4 kwietnia 2014

Darth Vader na prezydenta.


Ukraińskie wybory prezydenckie przewidziane na 25 maja już dziś stały się niezwykle interesujące. Otóż w demokratyczne, ziemskie rządy wmieszał się nie kto inny, jak sam Darth Vader. Oczywście niektórzy usilnie kwestionują jego tożsamość, twierdząc, iż jest to tak naprawdę ukraiński elektryk - Viktor Shevchenko, ale kto by tam wierzył w jakieś spiski ziemskich Jedi.
Niestety ukraińska biurokracja przerosła charczącego Skywalkera. Problemy z papierkową robotą sprawiły, że Centralna Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości dotyczące dopuszczenia tej kandydatury. Zastanawiające jest także, kto zainwestował 227000 $, w zgłoszenie mrocznego Sitha do wyborów? Odrzucono już Jabbę, więc najprawdopodobniejsza wydaje się inicjatywa innego złośliwego stwora - Putina. Przypuszczalnie jest to próba zdyskredytowania nadchodzącego głosowania wśród naszych wschodnich sąsiadów. Nie oszukujmy się jednak - kto z nas nie chciałby, aby w naszym kraju rządził ktoś z takim potencjałem?

Polskie Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już zajęło się analizą materiału filmowego, w celu określenia słabych punktów, w przypuszczalnie powstającej Gwieździe Śmierci. Plany ataków naszych Kosmicznych Frachtowców, na które mają zostać przekształcone polskie F-16, zostaną najprawdopodobniej wpisane do Białej Księgi Bezpieczeństwa Narodowego, jako tajne załączniki.


Głos w sprawie zabrał również Yoda, mówiąc do prezydenta Komorowskiego: "Oszukać was oczy mogą, w mocy każdy z Was bardzo inny jest...", po czym wciągnął kolejną kreskę tajemniczego proszku z magicznego lusterka.

W majowym głosowaniu weźmie także udział dwudziestu trzech ziemskich kandydatów. Jeśli wszyscy dożyją, co w ostatnim wywiadzie zdecydowanie negował Darth Vader. Poza tym start w wyborach rozważają Hannibal Lecter, sierotka Marysia, Czerwony Kapturek w Koalicji z Wilkiem, oraz kandydat przedstawicieli uciskanych mniejszości seksualnych - Muchomorek, wciąż przeżywający aresztowanie swego dawnego partnera, Żwirka, którego osadzono za masturbację pod przedszkolem nr.5 w Charkowie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz