czwartek, 10 września 2015

Stop krytykowaniu Islamu, ksenofobii i hipokryzji!

Jako że media społecznościowe w ostatnich dniach drżą wręcz w posadach, a na moim blogu sprawy społeczne zostały właściwie odstawione na dalszy plan, postanowiłem ukazać Wam obłudę i manipulację, jaką posługuje się polskie społeczeństwo w walce z Islamem - ostatnią prawdziwie pokojową religią. A tak serio - nie mam czasu na dłuższe teksty, a że moja tablica na Facebooku jest zaśmiecona, to w ramach akcji uświadamiającej przekazuję Wam to, co sam miałem okazję zobaczyć, ukazane jednakże w prawdziwym świetle i bez przekłamań.
Muzułmanie udowadniają swoją zdolność do asymilacji, posługując się fundamentalną zasadą systemu demokratycznego - wolnością słowa.
Matki z dziećmi zgromadzone wokół chleba i wody, zapasów "łaskawie" dostarczonych przez faszystowską policję węgierską.
Kolejny przykład europejskiego ograniczenia na odmienność kulturową. Nie dość, że imigrantom odmawia się prawa do posiadania podstawowych narzędzi służących rozpowszechnianiu religii pokoju, to jeszcze pozbawia się ich kamizelek kuloodpornych. Nie ma chyba bardziej dosadnego dowodu, świadczącego o braku troski ze strony świata zachodniego, o życia i zdrowie uchodźców wojennych.
Tutaj należałoby jednak stanowczo zaprotestować. Ignorancją byłoby twierdzenie, że Ci ludzie wkrótce nie postarają się o sprowadzenie swoich rodzin, by razem mogli żyć w faszystowskiej Europie. Przecież oni też mają serca. Mimo wszystko jednak, jako ludzie postępowi, powinniśmy zaapelować o wprowadzenie parytetów i zorganizowanie transportu jeszcze przynajmniej kilkudziesięciu tysięcy kobiet z dziećmi - wtedy nikt nie będzie mógł nam niczego zarzucić.
Islam stanowi również niespotykaną szansę na wzbogacenie zapatrzonej w siebie i egoistycznej kultury europejskiej. Czy będziemy mieli lepszą szansę, niż reforma naszego systemu edukacyjnego z uwzględnieniem innych wzorców wartości? Dbajmy o różnorodność!
Satyryczny rysunek obrazujący ksenofobicznych Polaków, niepotrafiących uszanować islamskiej kultury i zasymilować się z pokojowo nastawionymi, tolerancyjnymi muzułmanami. Wieczna zaściankowość!


Jako że przeraża mnie niesamowita nagonka na wyznawców Allaha, zmuszony zostałem do umieszczenia tego wpisu informacyjnego. Apeluję po raz kolejny o ograniczone zaufanie do społeczeństwa polskiego, które powszechnie znane jest ze swojego braku tolerancji, rasizmu i nieuzasadnionych uprzedzeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz